ВИШУ СУД ДОНЕО НОВУ ОДЛУКУ: Ево шта ће бити са осумњиченима за убиство Данке Илић
ВИШИ суд у Зајечару продужио је за још 30 дана притвор Дејану Драгијевићу и Срђану Јанковићу осумњиченима за убиство двогодишње девојчице Данке Илић.
Foto: Друштвене мреже
Виши суд у Зајечару продужио је за још 30 дана притвор Дејану Драгијевићу и Срђану Јанковићу осумњиченима за убиство двогодишње девојчице Данке Илић, потврђено је за Танјуг у том суду. Тај суд треба поново да донесе одлуку о оптужници против Дејана Д. и Срђана Ј. јер је Апелациони суд у Нишу недавно укинуо решење о потврђивању оптужнице и вратио првостепеном суду на поновно одлучивање.
Оптужницом се Срђан Јанковић и Дејан Драгијевић терете за кривично дело тешко убиство у саизвршилаштву, док је Радослав Драгијевић оптужен за кривична дела помоћ учиниоцу након извршеног кривичног дела и непријављивање кривичног дела и учиниоца.
Тужилаштво је у оптужници предложило да суд Дејана Драгијевића и Срђана Јанковића осуди на казне доживотног затвора. Сумња се да су Дејан Драгијевић и Срђан Јанковић 26. марта у Бањском пољу код Бора најпре аутомобилом ЈКП “Водовод”, где су били запослени, ударили двогодишњу девојчицу и затим је ставили у возило.
Они су, како се сумња, њено тело бацили на депонију, одакле су га касније преместили. Тело девојчице још није пронађено. Радослав Драгијевић се сумњичи да је сину помогао да премести тело девојчице. Рођени брат Дејана Драгијевића, Далибор Драгијевић, преминуо је 7. априла у просторијама Полицијске управе у Бору током задржавања.
(Танјуг)
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)