УБИО МАЈКУ, А НИЈЕ СВЕСТАН ШТА ЈЕ УЧИНИО: Давид Ј. смештен у затворску болницу

Слађана Матић

29. 01. 2025. у 15:53

Више јавно тужилаштво у Београду покренуло је истрагу против Давида Ј. (23) због постојања основа сумње да је у ноћи између 27. и 28. јануара 2025. године на подмукао начин убио своју мајку Ј. Ђ. у породичној кући на Вождовцу.

УБИО МАЈКУ, А НИЈЕ СВЕСТАН ШТА ЈЕ УЧИНИО: Давид Ј. смештен у затворску болницу

Фото Н. Фифић

Наредбом о спровођењу истраге осумњиченом се на терет ставља да је извршио кривично дело тешко убиство.

Тужилаштво је предложило судији за претходни поступак Вишег суда у Београду да му одреди смештање у здравствену установу у циљу обављања медицинског вештачења од стране комисије вештака, имајући у виду да из приложених извештаја и понашања окривљеног произлази да није способан да схвати природу и сврху кривичног поступка, разуме процесне радње и њихове последице, нити да износи своју одбрану.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

А КУД ЋУ САД ЈА – цртица поводом представе Башта сљезове боје