РОШТИЉЏИЈА УКРАО ПАЗАР ИЗ ОБЈЕКТА У КОМ ЈЕ РАДИО: У џеп ставио преко милион и по динара, завршио у притвору
Треће основно јавног тужилаштво у Београду је данас поднело Трећем основном суду предлог да се према Д.В. (36) одреди притвор, који је решењем суда и одређен, због основане сумње да је из угоститељског објекта у коме је радио украо више од милион и по динара у року од два месеца.
Фото: Танјуг/Милош Миливојевић
У саопштењу Трећег ОЈТ, се наводи да је јавни тужилац саслушао је окривљеног Д.В. на околности извршења кривичног дела тешка крађа:
- Окривљени је основано сумњив да је из угоститељског објекта у Земуну, у којем је обављао послове на припреми роштиља без права на наплату робе, у временском периоду од 25.јуна 2024. године до 26. августа исте године одузео новац из дневних пазара у укупном износу од 1.558.608 динара.
На саслушању у тужилаштву, окривљени је делимично признао извршење кривичног дела.
Притвор му је одређен имајући у виду да постоје околности које указују да ће боравком на слободи утицати на сведоке, да ће поновити кривично дело, као и да, због чињенице да нема пријављено пребивалиште постоји опасност од бекства.
Препоручујемо
МАЈЦИ И ОЦУ ПРЕРЕЗАНИ ВРАТОВИ, СИН ИЗБОДЕН ПО ГРУДИМА: Језиви крвави призори у Чачку
06. 12. 2025. у 13:38
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)