УХАПШЕН ДИЛЕР У БЕОГРАДУ: У стану и колима сакрио 40 кг марихуане

ПРИПАДНИЦИ Управе криминалистичке полиције МУП Србије ухапсили су у Београду Д. С. (61) и у возилу и стану, које је користио, пронашли око 40 килограма марихуане.

УХАПШЕН ДИЛЕР У БЕОГРАДУ: У стану и колима сакрио 40 кг марихуане

МУП Принтсцреен

Осумњичени Д. С. је, са кривичном пријавом, предат тужилаштву на даље поступање.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ВАТРЕНО НА КРИМУ: Украјина одсекла полуострво, мостови сравњени - експлозије и пожари на војним и инфраструктурним локацијама

ВАТРЕНО НА КРИМУ: Украјина "одсекла" полуострво, мостови сравњени - експлозије и пожари на војним и инфраструктурним локацијама

У НОЋНОМ нападу дроновима избио је пожар у рафинерији нафте Афипски у руском Краснодарском крају, стратешком енергетском погону који је од почетка рата честа мета напада.

11. 06. 2026. у 15:25

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ВАЖАН ОКРШАЈ НА СТАРТУ МУНДИЈАЛА: Сон предводи Кореју, Чеси траже шансу из прекида