ИЗВАДИО НОЖ ПА НАПАО ПОЛИЦАЈЦА: Интервентна ухапсила познатог преступника
У НОВОМ Пазару јуче је ухапшен стари знанац полиције 57-годишњи О.М., а приликом хапшења је потегао нож и исекао једног полицајца.
Фото: Shutterstock/Илустрација
Инцидент се догодио у центру овог града у Дубровачкој улици и то након дојаве грађана да се О.М. креће улицом са ножем у руци.
Припадници Интервентне јединице, након дојаве, одмах су лоцирали О.М. и покушали да га ухапсе.
- Међутим осумњичени је том приликом потегао нож и једног од полицајаца посекао по руци - рекао је очевидац.
Остали полицајци су након тога савладали О.М., везали га лисицама и одвезли у притворске просторије полицијске станице у Новом Пазару.
У последње три године против њега је поднето више од пет прекршајних пријава због незаконитог ношења хладног оружја, док је судски процес резултирао само једном казном, сазнаје Информер.
Ухапшеном мушкарцу је након инцидента одређено полицијско задржавање до 48 сати. Истрага поводом овог инцидента је у току.
Препоручујемо
ГОДИНА КУЋНОГ ЗАТВОРА: Осуђен бивши директор Београдске пословне школе
13. 03. 2026. у 17:50
ИМА ПОВРЕЂЕНИХ У СТРАВИЧНОЈ НЕСРЕЋИ НА КРАГУЈЕВАЧКОМ ПУТУ: Лекари им се боре за живот
13. 03. 2026. у 16:44
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)