МЛАДИЋУ И ДЕВОЈЦИ ИЗ СРЕМСКЕ КАМЕНИЦЕ ПРОДАО МАРИХУАНУ: Ухапшен Новосађанин осумњичен за трговину наркотицима
НОВОСАДСКА полиција ухапсила је М.П. (20) из Новог Сада, због постојања основа сумње да је учинио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Фото Shutterstock
Сумња се да је он продао марихуану младићу и девојци из Сремске Каменице код којих је полиција пронашла тај наркотик.
Претресом стана који користи М. П, пронађена је, такође, марихуана и дигитална вага за прецизно мерење. Осумњиченом М.П. је одређено задржавање у трајању до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.
Против двадесетједногодишњака и двадесетпетогодишњакиње биће поднета кривична пријава, због постојања основа сумње да су учинили кривично дело неовлашћено држање опојних дрога.
Препоручујемо
СКРНАВИО СПОМЕНИКЕ НА ГРОБЉУ: Зрењанинска полиција ухапсила мушкарца
13. 02. 2026. у 15:15
У СТАНУ 25 КИЛОГРАМА НАРКОТИКА: Подигнита оптужница против Бојана М.
13. 02. 2026. у 15:13
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)