КАЦИЈА ШАБАЧКЕ ПОЛИЦИЈЕ НА СУЗБИЈАЊУ ШВЕРЦА: Заплењено скоро 20 паклица цигарета и ухапшене три особе
Припадници Министарства унутрашњих послова, УКП, Службе за сузбијање криминала и ПУ у Шапцу пронашли су 19.170 паклица цигарета и ухапсили три особе.
ФОТО:ПУНС
Оне се сумњиче да су извршиле кривично дело недозвољен промет акцизних производа.
Прегледом два теретна моторна возила осумњичених Е. П. (35) из Тутина, А. В. (41) и П. Б. (45) из Лознице, полиција је пронашла 4.000 паклица цигарета са акцизним маркицама тзв. Косова и 15.170 паклица без акцизних маркица.
Тржишна вредност заплењених цигарета, за које осумњичени нису имали доказ о пореклу и набавци је више од 6.500.000 динара.
Осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати и они ће, уз кривичну пријаву, бити спроведени у Основно јавно тужилаштво у Лозници.
Полиција је почетком месеца ухапсила једну особу код Шапца због сумње на исто кривично дело. Претресом помоћних објеката осумњиченог, пронађено је 2.156 боксова цигарета са и без акцизних маркица.
Полицијски службеници ће наставити са акцијама сузбијања нелегалне трговине акцизним производима.
Препоручујемо
ОВО ЈЕ СЦЕНАРИО БОМБАШКОГ НАПАДА НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Користили такси и тротинете, све забележили мобилним телефоном
07. 02. 2026. у 09:53 >> 09:53
ИЗБОДЕН ТИНЕЈЏЕР У БЛИЗИНИ БРАНКОВОГ МОСТА: Зедобио тешке повреде у тучи
07. 02. 2026. у 07:24
МИР ВЕЋ У МАРТУ, УКРАЈИНА ИДЕ НА ИЗБОРЕ И РЕФЕРЕНДУМ? Ројтерс ексклузивно објавио детаље мировног споразума, али једна ствар кочи све
АМЕРИЧКИ и украјински преговарачи разговарали су о амбициозном циљу да Русија и Украјина постигну мировни споразум до марта, иако је тај рок вероватно нереалан због недостатка договора о кључном питању територије, према речима три извора упозната са разговорима, ексклузивно је објавио Ројтерс.
06. 02. 2026. у 22:55
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)