У БЕОГРАДУ УХАПШЕН ДИЛЕР: Поред дроге крио и пиштољ
Припадници београдске полиције , у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су Н. Т. (23) због трговине наркотицима и недозвољена производња, држање, ношења и промет оружја и експлозивних материја.
Фото: МУП
Претресом стана у коме осумњичени непријављено борави, полиција је пронашла око 1,2 килограма марихуане, око 560 грама амфетамина, око 1.600 таблета МДМА, мању количину хашиша и МДМА у облику кристала, као и две вагице са траговима опојне дроге и пиштољ.
Прегледом осумњиченог, полиција је пронашла и три пакетића са марихуаном.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он је, уз кривичну пријаву, спроведен у надлежно тужилаштво.
Препоручујемо
УБИЛИ ГА, СПАЛИЛИ, ПА ЗАКОПАЛИ: Сутра сахрана Милана С.(26) из Земуна
03. 04. 2026. у 17:35
ОБОРЕН ПЕШАК У БУЛЕВАРУ: Са тешким повредама хитно пребачен на реанимацију
03. 04. 2026. у 16:51
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"САМО ЈЕ ПАЛА, КАО ПОКОШЕНА" Страшна трагедија Милоша Бојанића, преминула је у 48. години
ОВАЈ губитак је оставио неизбрисив траг на његову породицу...
03. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)