НОВОСАЂАНИН ОСТАВИО КЉУЧЕВЕ У БРАВИ, СУГРАЂАНИН МУ УКРАО КОЛА: Кривична пријава осумњиченом за неовлашћено коришћење туђег возила

Љ.П.

07. 08. 2024. у 14:06

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду, ефикасним оперативним радом, расветлили су кривично дело неовлашћено коришћење туђег возила и ухапсили Ј.Ћ. (19) из овог града, због постојања основа сумње да је учинио ово кривично дело.

НОВОСАЂАНИН ОСТАВИО КЉУЧЕВЕ У БРАВИ, СУГРАЂАНИН МУ УКРАО КОЛА: Кривична пријава  осумњиченом за неовлашћено коришћење туђег возила

З. Грумић

Сумња се да је он украо аутомобил шездесетосмогодишњем суграђанину који је оставио кључеве у контакт брави.

Убрзо након тога, полиција је пронашла Ј.Ћ. у украденом возилу

Против осумњиченог је поднета кривична пријава у редовном поступку.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".

28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21

БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.

01. 03. 2026. у 12:45

Коментари (0)

ДРАМА! Кошаркаши Партизана заробљени у Дубаију