ПЕТОРО СРБА УХАПШЕНО У НЕМАЧКОЈ: Нађено им чак 140 килограма марихуане
Након вишемесечног рада припадника Министарства унутрашњих послова Србије, Управе криминалистичке полиције и полиције немачке покрајине Саксоније, њихове колеге у Немачкој ухапсиле су петорицу држављана Србије и заплениле 140 килограма марихуане, која је пронађена приликом претреса станова које су користили.
Фото Pixabay free images
Ухапшени су С. С. (37), С. В. (40), Н. М. (31), Л. А. (22) и Н. Т. (28), саопштио је данас МУП.
Они се, како се додаје у саопштењу, налазе у притвору у Немачкој.
Препоручујемо
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)