"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Осумњиченима за пад рингишпила у Куршумлији одређен притвор

Д. З.

09. 05. 2024. у 16:19

ГЛАВНИ јавни тужилац Основног јавног тужилаштва у Куршумлији Биљана Милосављевић саслушала је данас З. Љ. (36) из Књажевца, власника рингишпила, и Ј. Н. (66) из Врњачке Бање, закупца плаца, због постојања основа сумње да су у саизвршилаштву учинили кривично дело тешка дела против опште сигурности.

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Осумњиченима за пад рингишпила у Куршумлији одређен притвор

Фото: З. Зечевић

Наиме, јуче је око 13.00 часова, у Куршумлији, на паркинг-простору ЈПКД “Топлица” Куршумлија, на месту где је присутан већи број људи, дошло до рушења конструкције рингишпила и повређивања тринаесторо лица од којих је једно лице задобило тешке телесне повреде опасне по живот.

Како незванично сазнајемо, судија Јелица Милановић, председница суда, истиче да је двојици мушкараца изречен притвор из два разлога: узнемиравање јавности и могућност да се утиче на сведоке. Како "Новости" незванично сазнају, адвокат осумњичених се сложио са судијом.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину