СЕКИРОМ РАЗБИЈАО ПО ГРАДУ, ХОЋЕ ДА СЕ ВРАТИ У ЗАТВОР: Ево шта је мушкарац рекао у Тужилаштву
У Трећем основном јавном тужилаштву у Београду саслушан је М.П. (32) због уништења и оштећења туђих ствари, а на штету имовине која је у власништву Града Београда.
Фото: Профимедиа/Илустрација
Осумњичени је 31.марта у вечерњим часовима, под дејством 1,56 промила алкохола у крви, секиром коју је понео са собом разбио рекламне паное и конструкције на 4 аутобуска стајалишта.
Онда је пришао рампи на паркингу СЦ “Нови Београд”, рукама насилно подигао рампу и поломио је.
Приликом форензичког прегледа лица места уочени су трагови крви које је осумњичени оставио, јер се посекао при извршењу кривичног дела, након чега је тужилаштво дало полицији наредбу за поређење ДНК материјала са лица места са ДНК осумњиченог.
М.П. је признао извршење кривичног дела, изјавивши да је кривична дела намерно починио, јер жели да оде у затвор где ће имати храну и смештај.
Имајући у виду да је у питању особа која нема пребивалиште ни боравиште, те да је раније правноснажно осуђен и да је у току још један кривични поступак против њега, Треће основно јавно тужилаштво у Београду је поднело суду предлог да се према њему одреди притвор који је решењем и одређен.
Јавни тужилац је донео и наредбу за неуропсихијатријско вештачење осумњиченог, имајући у виду процену да он тренутно представља опасност за себе и друштвену заједницу.
ВАТРОГАСЦИ СЕ БОРЕ СА ВАТРЕНОМ СТИХИЈОМ: Драматични снимци код Пријепоља, пожар све ближи кућама
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПРИВЕДЕНО ШЕСТ ОСОБА: Због смртоносног пожара у ноћном клубу у Истанбулу (ФОТО/ВИДЕО)
02. 04. 2024. у 18:23
У УГРИНОВЦИМА ЈОШ 1.225 МЕСТА ЗА САХРАЊИВАЊЕ: Проширују гробље на ободу Земуна
02. 04. 2024. у 16:53
ГОДИШЊИ "МИНУС" И ДО ДВА МИЛИОНА: Школе не могу да располажу новцем од изадвања простора
02. 04. 2024. у 12:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)
Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.
16. 07. 2026. у 19:15
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)