ОБИЈАЛИ КУЋЕ У НИШУ: Ухапшени осумњичени
Припадници Министарства унутрашњих послова у Нишу, по налогу Основног јавног тужилаштва у Нишу, ухапсили су С. А. (2002) из овог града због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешка крађа, а по налогу Вишег јавног тужилаштва у Нишу и једног петнаестогодишњака, такође из овог града, осумњиченог да је починио исто кривично дело.
Фото: Ј. Ћ.
Сумња се да су они у претходном периоду обили једну кућу у Нишу и из ње украли 50 ручних сатова, више бушилица, тротинет, као и накит у укупној вредности од око 1.800.000 динара. Полиција је део украдених предмета пронашла и вратиће их власнику.
Такође, С. А. се сумњичи да је обио још једну кућу у овом граду из које је украо два телевизора, музичко појачало, четири тепиха и два пара завеса, који су претресом стана који осумњичени користи пронађени и враћени власнику.
Осумњиченом С. А. је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен основном јавном тужиоцу, док је петнаестогодишњак приведен надлежном вишем тужиоцу, након чега му је одређен притвор од 30 дана.
Препоручујемо
ИЗБРОЈАН 31 УБОД НОЖЕМ: Наставља се суђење за убиство у напуштеној кући у Новом Саду
08. 06. 2026. у 21:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТАМО ПОЛИЦИЈА НЕ СМЕ ДА ДОЂЕ" Милан Кнежевић открио где се крије Радоје Звицер
ПОТРАГА за Радојем Звицером, вођом кавачког клана, и даље безуспешно траје, а готово је јавна тајна да се он крије у Црној Гори.
09. 06. 2026. у 11:01
ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице
ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.
09. 06. 2026. у 12:21
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)