ТУЧА У ВЛАДИЧИНОМ ХАНУ: Потукли се "без разлога", један задобио теже повреде

Јелена Стојковић
Јелена Стојковић

25. 03. 2024. у 09:54

У НЕДЕЉУ је полицији пријављено да се у непосредној близини центра Владичиног Хана десила туча у којој су учествовала двојица мушкараца, од којих је један задобио повреде за које се сумња да су тешке телесне.

ТУЧА У ВЛАДИЧИНОМ ХАНУ: Потукли се без разлога, један задобио теже повреде

Фото: А. Ровчанин

Туча се догодила у раним јутарњим сатима, а потукли су се Ф. М. из Владичиног Хана и С. М. из села Кржинце. Они су се ударали рукама и ногама. И један и други су рекли у изјави да су се потукли без разлога и повода, оптужујући један другог да је први почео.

Ф. М. је задобио повреде у виду прелома подлактице, нагњечења мозга и има хематом у пределу лица.

Дежурни тужилац наложио је прикупљање изјава од очевидаца, изузимање сигурносних камера, док је против С. М. поднета кривична пријава због дела тешка телесна повреда.

БОНУС ВИДЕО:

МАСАКР КОД ВРШЦА: Дечак (13) секиром убио 12 јагањаца

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.

01. 03. 2026. у 12:45

Коментари (0)

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!