ВИШЕСТРУКИ ЛОПОВ ИЗВЕО ФИЛМСКУ ПЉАЧКУ: Из џепа човека који је спавао са женом узео преко 1500 евра

Јелена Стојковић
Јелена Стојковић

04. 03. 2024. у 10:55

У Бујановцу је ухапшен мушкарац који је одраније познат полицији, због нове пљачке која се, према сазнањима Новости, догодила као на филму.

ВИШЕСТРУКИ ЛОПОВ ИЗВЕО ФИЛМСКУ ПЉАЧКУ: Из џепа човека који је спавао са женом узео преко 1500 евра

Фото: Ј.С.

Како је наведено, након увиђаја осумњичени Ј. К. (41) ушао је у једну породичну кућу у Бујановцу, кроз прозор који је био полуотворен, на висини од три метра.

Ушао је у спаваћу собу оштећеног, без преметачине, и из џепа тренерки, које су се налазиле поред кревета у коме је власник куће спавао са женом, узео преко 1500 евра.

Онда је скочио са прозора и удаљио се у непознатом правцу. Осумњичени је, како сазнајемо, више пута осуђиван за иста и слична кривична дела.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки