ПРЕТЕЋИ НОЖЕМ ОТЕО НОВАЦ РАДНИЦИ У КЛАДИОНИЦИ: Новосадска полиција ухапсила осумњиченог за разбојништво
ПОЛИЦИЈА у Новом Саду ухапсила је В. Х. (26) из Беочина, због постојања основа сумње да је учинио кривично дело разбојништво.
Фото: Н. Скендерија/МУП
Он се сумњичи да је крајем јануара, маскиран, претећи ножем радници, украо новац у једној новосадској кладионици. Полиција је оперативним радом идентификовала и пронашла осумњиченог.
В. Х. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, основном јавном тужиоцу у Новом Саду.
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)