ХАПШЕЊЕ ЗБОГ ФИЛМА О ЏЕЈУ: Полиција лишила слободе Параћинца (32), направио велики прекршај
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе за технику, Службе за борбу против високотехнолошког криминала у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду, Посебним јавним тужилаштвом за високотехнолошки криминал, ухапсили су Љ.М. (32) из Параћина, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћено искоришћавање ауторског дела или предмета сродног права.
Фото: Shutterstock/Илустрација
Осумњичени је на свом Facebook профилу и Youtube налогу објавио ауторско дело филм "Недеља" и на тај начин омогућио преузимање великом броју корисника наведених интернет платформи.
Претресом стана који осумњичени користи, полицијски службеници су пронашли предмете кривичног дела који се осумњиченом стављају на терет.
Љ.М. је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Београду, Посебном јавном тужилаштву за високотехнолошки криминал.
(Курир)
Препоручујемо
ХАПШЕЊЕ У ВРАЊУ ЗБОГ ДРОГЕ: Ухваћен на улици како продаје марихуану
02. 02. 2024. у 12:48
"Једе ме изнутра, смршао сам, одмах сам се свађао са ћерком - све сам исценирао"
03. 02. 2024. у 07:40
ТРАМП ШОКИРАН И ОГОРЧЕН ЗБОГ НАПАДА НА ПУТИНОВУ РЕЗИДЕНЦИЈУ: Детаљи разговора америчког и руског председника
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је шокиран и огорчен покушајем Кијева да изведе напад на државну резиденцију председника Русије Владимира Путина, изјавио је помоћник председника Руске Федерације Јуриј Ушаков.
29. 12. 2025. у 17:38
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.
29. 12. 2025. у 13:08
Коментари (0)