НАПАО ДОКТОРА,УДАРИО ГА И ПРЕТИО УБИСТВОМ: Тужилаштво одредило задржавање мушкарцу (38)

Јелисавета Љутић

12. 12. 2023. у 19:10

ПО налогу Трећег основног јавног тужилаштва у Београду полиција је ухапсила В.Р. (38), јер се сумња да је данас, у Институту за здравствену заштиту мајке и детета “Др Вукан Чупић” у Новом Београду, извршио напад на службено лице у вршењу дужности.

НАПАО ДОКТОРА,УДАРИО ГА И ПРЕТИО УБИСТВОМ: Тужилаштво одредило задржавање мушкарцу (38)

Фото: Новости

Он је напао доктора Л.Н. ударивши га ногом у леву потколеницу и претио му убиством.
Осумњиченом је донето решење о његовом задржавању и он ће прекосутра бити саслушан у Тужилаштву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ХУМСКА ЗАВИЈЕНА У ЦРНО! Преминуо легендарни фудбалер Партизана