АКЦИЈА ПАНЧЕВАЧКЕ ПОЛИЦИЈЕ: Ухапшен прогонитељ
Припадници Министарства унутрашњих послова у Панчеву, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду - Посебним одељењем за високотехнолошки криминал, ухапсили су Е. Е. (38) из околине Алибунара због постојања основа сумње да је извршио кривично дело прогањање.
Foto: Printskrin Тwitter/@AliYerlikaya
Он се сумњичи да је прогањао тридесетседмогодишњу жену на тај начин што је, у последњих месец и по дана, на свом профилу на једној друштвеној мрежи објављивао њене фотографије уз коментаре.
Осумњиченом је, по овлашћењу Вишег јавног тужилаштва у Београду, одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужиоцу.
Препоручујемо
УХАПШЕН МУШКАРАЦ (33) ЗБОГ БОМБАШКОГ НАПАДА НА КУЋУ ЗДРАВКА ЧОЛИЋА
04. 02. 2026. у 23:31
ОБОРИО СТАРИЈЕГ МУШКАРЦА И ПОБЕГАО: Новопазарска полиција трага за мотоциклистом
04. 02. 2026. у 21:31
ВЈТ ПОКРЕНУЛО ИСТРАГУ: Осумњичени за убиство Вука Бајрушевића
04. 02. 2026. у 19:07
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)