ПИЈАН ПРЕТИО СУПРУЗИ: Треће ОЈТ тражи притвор за насилника

Јелисавета Љутић

30. 11. 2023. у 16:00

У ТРЕЋЕМ основном јавном тужилаштву у Београду, у присуству браниоца данас је саслушан В.Б. због сумње да је извршио насиље у породици.

ПИЈАН ПРЕТИО СУПРУЗИ: Треће ОЈТ тражи притвор за насилника

Фото: Д. Балшић

Он је 28. новембра у Земуну, у алкохолисаном стању, претњом да ће напасти на живот или тело, дрским и безобразним понашањем, угрозио спокојство своје супруге В.Љ.

Тужилаштво је предложило Трећем основном суду у Београду да осумњиченом одреди притвор.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Коментари (0)

ТОТАЛНИ ОБРТ! Партизан демантовао да је потписао уговор са Пењаројом