УАХПШЕН ВОЗАЧ: За воланом са скоро 4 промила

Припадници Министарства унутрашњих послова у Сремској Митровици, приликом контроле саобраћаја, открили су тројицу возача који су под дејством алкохола учинили прекршај насилничка вожња. У

УАХПШЕН ВОЗАЧ: За воланом са скоро 4 промила

Фото:муп.гов.рс

Полиција у Сремској Митровици зауставила је педесетдвогодишњег возача „голфа“, са 3,88 промила алкохола у организму и тридесетчетворогодишњака који је управљао „алфом“ са 3,00 промила алкохола.

У Инђији је из саобраћаја искључен тридесетседмогодиши возач „опела“ са 2,28 промила алкохола у организму.

Након задржавања, ови возачи су приведени надлежним прекршајним судијама.

Апелујемо на све учеснике у саобраћају, а посебно на возаче да доследно поштују све саобраћајне прописе, у циљу своје и безбедности других учесника у саобраћају.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

Бесплатно свакодневно банкарство за милион и по грађана Србије