УЖАС КОД ЋУПРИЈЕ: Чопор паса напао трогодишњу девојчицу и њену сестру
ТРОГОДИШЊУ девојчицу и њену седмогодишњу сестру напао је чопор паса на сеоском путу у Исакову код Ћуприје. Њихов отац истиче да су пси у власништву комшинице која има чак њих 30.
Фото: Депоситпхотос/Илустрација
Душан Јонић из Исакова, отац трогодишње девојчице која је задобила повреде када ју је комшијски пас напао, истакао је да су пси и пре нападсали мештане, и да је његова ћерка само последња у низу.
- Иако комшиница има ограђено двориште, пси излазе напоље, лају, нападају људе, а последњи у низу био је напад тих паса на моју децу када је млађа ћерка задобила повреде главе приликом пада, јер је бежала од чопора - наводи Душан Јонић из Исакова.
Како каже, све се догодило 31. августа када је његова ташта кренула са унукама да се прошетају селом, пише Блиц.
- Наша кућа је на крају пута, то је део села који се зове Ћимаре. Одједном су се пред њима нашла четири пса која су изашла из комшинициног дворишта. Почели су да лају и кренули су на децу, која су у страху кренула да беже, па је моја ташта зграбила неки штап и замахивала ка њима да их растера. Моја трогодишња ћеркица је пала приликом бежања и повредила главу. Срећом, у том тренутку супруга и ја смо наилазили колима, а када сам видео шта се дешава почео сам да трубим да би их отерао, па су побегли. Иначе, ко зна шта је могло да се деси - испричао је Душан.
БОНУС ВИДЕО:
КОМШИЈЕ У ШОКУ ПОСЛЕ УБИСТВА У МЛАДЕНОВЦУ: Душан био изванредан човек и сјајан мајстор
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)