ДЕТАЉИ ХАПШЕЊА У ВРАЊУ: За 200 до 600 евра возили имигранте кроз Србију
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Врaњу, ухапсили су пет особа осумњичених да су извршили кривично дело недозвољен прелаз државне границе и кријумчарење људи - потврдио је МУП писање "Новости".
Фото: Ј.С.
Они се сумњиче да су, као припадници криминалне групе, по претходном договору и уз новчану накнаду од 200 до 600 евра по групи ирегуларних миграната, омогућили недозвољен транзит кроз Србију до Београда, Врбаса, Сомбора и Суботице за више од 50 миграната, у циљу њиховог недозвољеног преласка границе са Хрватском и Мађарском.
У претресу станова и других просторија осумњичених пронађена је и одузета већа количина страног новца, три аутомобила, осам мобилних телефона, док су у кући И. Т. пронађена 22 метка, па се он сумњичи и за кривично дело недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.
Акцију су спровели припадници Полицијске управе у Врању, у сарадњи са припадницима Службе за борбу против организованог криминала, Регионалног центра граничне полиције према Северној Македонији и Жандармерије.
У Полицији су задржани С.С из Прешева, Д.Д. из Врања, Д.Н. из села Ћуковац, И.Т. из села Златоком и И.С из Врања.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Пала група кријумчара миграната након вишемесечне истраге
31. 07. 2023. у 15:54
ТЕЖАК ВИКЕНД У ВРАЊУ: У девет саобраћајних незгода, повређено осам особа
31. 07. 2023. у 10:23
МУШКАРАЦ ОШАМАРИО ПУТНИКА, А ОН МУ СЕО У КРИЛО: Невероватне сцене са задарског аеродрома
29. 07. 2023. у 18:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ПУТИН КОМЕНТАРИСАО БРАК НАШЕ ПЕВАЧИЦЕ: "Српкиња ти је жена? Они то неће украсти! Срби су поштени и пристојни - ако си преписао фирму на њу"
ТОКОМ разговора Владимир Путин га је упитао ко је његова супруга.
10. 07. 2026. у 21:56
Коментари (0)