КЊАЖЕВЧАНИН ВОЗИО СА 2,24 ПРОМИЛА: Возио без дозволе, слетео са пута и ударио у бандеру
ДВАДЕСЕТСЕДМОГОДИШЊАК из Књажевца искључен је из саобраћаја због вожње под дејством алкохола.
Фото: А.Ровчанин
Полиција у Књажевцу задржала је двадесетседмогодишњег возача „опела“ који је, возећи под дејством алкохола, слетео са пута и ударио у бандеру.
Он је, како је утврђено, возио без возачке дозволе, са 2,24 промила алкохола у организму и, како се сумња, неприлагођеном брзином.
Против двадесетседмогодишњака ће, наводе у Полицијској управи у Зајечару, бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве.
-Апелујемо на све учеснике у саобраћају, а посебно на возаче, да доследно поштују све саобраћајне прописе, ради своје и безбедности других учесника у саобраћају- поручују у ПУ Зајечар.
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)