ЈЕЗИВО ПОРОДИЧНО НАСИЉЕ У ПАРАЋИНУ: Пијан претукао бившу партнерку - жена са тешким повредама превезена у болницу

Зорана Рашић
Зорана Рашић

21. 03. 2023. у 12:46

ПАРАЋИНСКА полиција ухапсила је 47-годишњег З. С. из тог града због сумње да је претукао бившу четрдесетдвогодишњу емотивну партнерку.

ЈЕЗИВО ПОРОДИЧНО НАСИЉЕ У ПАРАЋИНУ: Пијан претукао бившу партнерку - жена са тешким повредама превезена у болницу

Д.Н.

Он се сумњичи да је ноћас, под дејством алкохола, жену физички напао и теже је повредио, због чега је она морала да буде збринута у Општој болници у Параћину.

З. С. је ухапшен и одређено му је задржавање до 48 сати, након чега ће са кривичном пријавом за кривично дело тешка телесна повреда бити приведен Основном тужилаштву у Параћину.

Осумњиченом је изречена и хитна мера забране да контактира са бившом партнерком и прилази јој.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена