ДЕВОЈКА ЗА ВОЛАНОМ ШОКИРАЛА ПОЛИЦАЈЦЕ: Невероватан случај у Ћуприји, возила мортус пијана
ПОЛИЦИЈА у Јагодини искључила је из саобраћаја троје возача због насилничке вожње и вожње под дејством психоактивних супстанци.
Фото: П. Милошевић
Патрола полиције у Ћуприји зауставила је 22-годишњу девојку која је возила шкоду са 2,11 промила алкохола у организму.
Саобраћајна полиција у Јагодини зауставила је 42-годишњег возача форда који је аутомобилом управљао са 2,06 промила алкохола у организму, као и 28-годишњег возача хјундаија који је возио под дејством канабиса, саопштио је МУП.
Возачи су задржани и против њих ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве.
БОНУС ВИДЕО: ПИЈАНИ ВОЗАЧ РАЗНЕО ОГРАДУ КОД САЈМА - Репортери "Новости" на лицу места
Препоручујемо
"ЈУЖНИ ВЕТАР ЈЕ НЕШТО ПОСЕБНО": Мики Манојловић у јавности након дужег времена (ВИДЕО)
25. 02. 2023. у 21:26
ЕКСПЛОЗИЈА У ЗЕМУНУ: Две девојчице у болници, блиндирана врата избијена из зида
26. 02. 2023. у 10:27
ЗЕЛЕНСКИ СЕ ОГЛАСИО О ПРЕГОВОРИМА: Нећемо признати Донбас као руски!
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски изјавио је да руска преговарачка позиција "још није промењена" и да "они желе наш Донбас, а ми не желимо да дамо наш Донбас".
16. 12. 2025. у 17:44
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте!" Генерал упутио алармантно упозорење
РИЗИК да би Русија могла да нападне Велику Британију расте, а "синови и кћери" нације морају бити спремни за борбу, рекао је командант британских оружаних снага.
16. 12. 2025. у 11:42
Коментари (0)