ПЕСНИЦАМА ТЕШКО ПОВРЕДИЛИ МЛАДИЋА: Напали га на улици испред кафића у Лебану
ПОЛИЦИЈА у Лебану ухапсила је двадесетогодишњег Београђанина, док ће против једног малолетника поднети кривичну пријаву због сумње да су тешко повредили младића који је збринут у нишком Клиничком центру.
Фото: И. М.
Двадесетогодишњи Београђанин А. М. и шеснаестогодишњи младић терете се због постојања основа сумње да су извршили кривично дело тешка телесна повреда.
Они се сумњиче да су на улици испред једног кафића више пута песницом ударили осамнаестогодишњег младића.
Младић је са тешким телесним повредама збринут у Клиничком центру у Нишу.
А. М. је, уз кривичну пријаву, приведен надлежном тужилаштву у Лебану.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
У ЈУЛУ ПОГОРШАНА БЕЗБЕДНОСТ У САОБРАЋАЈУ: Погинуло 17 , а повређене 123 особе
13. 07. 2026. у 15:24
УХАПШЕН ДВОЈАЦ СА ТОМПУСИМА: Оштетили државу за више од пола милиона динара
13. 07. 2026. у 15:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН МОЖЕ ДА БУДЕ ЗАДОВОЉАН Руска војска рапортирала: Потпуно контролишемо небо изнад Константиновке
РУСКЕ јединице су успоставиле потпуну контролу над ваздушним простором у Константиновки у самопроглашеној Доњецкој Народној Републици, изјавио је командир чете 2. батаљона 1465. мотострељачког пука Јужне групе снага, позивног знака "Грек".
13. 07. 2026. у 16:33
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)