ОСУМЊИЧЕН ДА ЈЕ МЕСЕЦ ДАНА СЕКСУАЛНО ЗЛОСТАВЉАО ДЕВОЈКУ (18) Ухапшен мушкарац из Призрена (44) због тешког кривичног дела

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду ухапсили су А. М. (44) из Призрена, због постојања основа сумње да је учинио кривично дело силовање.

ОСУМЊИЧЕН ДА ЈЕ МЕСЕЦ ДАНА СЕКСУАЛНО ЗЛОСТАВЉАО ДЕВОЈКУ (18) Ухапшен мушкарац из Призрена (44) због тешког кривичног дела

Ансплеш

Сумња се да је, у протеклих месец дана, у својој кући, он свакодневно приморавао на сексуалне односе осамнаестогодишњу девојку са подручја Бачке Паланке.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних

"СРБИЈА ЈЕ ПОЧАСНИ ГОСТ У ПАРИЗУ" Милановић побеснео: Они нису ни у ЕУ, ни у НАТО, ни у Коалицији вољних

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић изјавио је данас да Србија има улогу почасног госта на војном дефилеу у Паризу поводом Дана Бастиље, а да је Хрватска почашћена што су је тамо позвали.

03. 07. 2026. у 15:08

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

ТАЈНА НУШИЋЕВОГ ГРОБА: Обавијен велом мистерије, ево и зашто