ПРИВЕДЕНА ЖЕНА ЗБОГ ПОРОДИЧНОГ НАСИЉА: Осумњиченој И. М. одређен притвор у Панчеву

Ј. Д. Љ.

30. 11. 2022. у 16:55

ОСНОВНО јавно тужилаштво у Панчеву је у сарадњи са ПУ Панчево ухапсило И. М. (37) из Панчева због извршења кривичног дела насиље у породици

ПРИВЕДЕНА ЖЕНА ЗБОГ ПОРОДИЧНОГ НАСИЉА: Осумњиченој И. М. одређен притвор у Панчеву

Г.Шљивић

Она се сумњичи да је дело извршила према невенчаном супругу и малолетном сину када је дана 25.11.2022. године у породичном стану у Панчеву задала више удараца у пределу главе малолетном сину а након тога и и три ударца отвореном шаком у пределу главе невенчаном супругу Љ. Р.

На предлог дежурне заменице ОЈТ Панчево, Основни суд у Панчеву је одредио притвор И. М. због постојања особитих околности које указују да ће ометати поступак утицањем на сведоке.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута