УХАПШЕНИ ЦРНОГОРЦИ СА 37 КИЛА ДРОГЕ: Полиција у специјалном бункеру пронашла пакете марихуане

ПРИПАДНИЦИ полиције запленили су око 37 килограма марихуане и ухапсили црногорске држављане С. Ш. (1987) и М. В. (1989) због постојања основа сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

УХАПШЕНИ ЦРНОГОРЦИ СА 37 КИЛА ДРОГЕ: Полиција у специјалном бункеру пронашла пакете марихуане

Фото И. Маринковић

Полиција је на Граничном прелазу Батровци, прегледом аутомобила у којем су се налазили осумњичени, у посебно израђеном бункеру у поду возила пронашла 35 пакета марихуане, укупне тежине 37,05 килограма.

Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени Вишем јавном тужилаштву у Сремској Митровици.

БОНУС ВИДЕО: СЕЋАЊЕ - Павле Вујисић није завршио глуму, али многима је могао да буде професор

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (1)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне