УКРАО НОВАЦ ИЗ КАФАНЕ И ДВЕ ЛОВАЧКЕ ПУШКЕ: Ухапшен разбојник у Зрењанину
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Зрењанину, у сарадњи са полицијом у Панчеву и основним јавним тужиоцем у Зрењанину, интензивним радом ухапсили су четрдесетдвогодишњег Р. Ш. из околине Зрењанина, због сумње да је извршио две крађе и крађу у покушају.
Фото: Б. Г.
Сумња се да је он 5. септембра ове године из једног угоститељског објекта у Зрењанину украо 290 хиљада динара и да је истог дана од шездесетједногодишњег мушкарца у казину покушао да украде новчаник.
Такође, Р. Ш. се сумњичи да је 6. септембра у околини Зрењанина из необезбеђеног аутомобила украо две ловачке пушке, које је полиција касније пронашла у једној напуштеној кући.
Р. Ш. је одређено задржавање до 48 часова и он је, уз кривичну пријаву, приведен Основном јавном тужилаштву у Зрењанину, а након саслушања, судија за претходни поступак одредио му је притвор до 30 дана.
БОНУС ВИДЕО:
СНИМАК ХАПШЕЊА: Ово је мушкарац који је извео крвави пир у Адмирала Гепрата
Препоручујемо
ПРИВОЂЕЊЕ У НОВОМ САДУ: Ухапшена двојица осумњичених за више од стотину крађа
24. 09. 2022. у 11:59
ИМАО САМО 19 Марија Шерифофић очајна због Горанове смрти: "Смак света!"
24. 09. 2022. у 12:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
"ЖЕЛИМ ОСВЕТУ": Путин издао наредбу - нека почне одмазда
Велики број мртвих у нападу који једна страна назива "терористичким актом", а друга "легитимним циљем".
23. 05. 2026. у 19:33
Коментари (0)