ИДЕНТИФИКОВАНИ УЧЕСНИЦИ ВАТРЕНОГ ОБРАЧУНА У ЗЕМУНУ: МУП расписао потрагу за три лица, реч је о сукобу навијачких група

30. 06. 2022. у 16:22

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду идентификовали су и расписали потрагу за тројицом мушкараца.

ИДЕНТИФИКОВАНИ УЧЕСНИЦИ ВАТРЕНОГ ОБРАЧУНА У ЗЕМУНУ: МУП расписао потрагу за три лица, реч је о сукобу навијачких група

Фото: Рада Шегрт

Они су, како се сумња, 23. јуна ове године у Првомајској улици у Земуну, из аутомобила марке „форд фијеста“ из ватреног оружја испалили више хитаца у правцу аутомобила „голф 6“ у којем су се налазила двојица мушкараца.

Том приликом није било повређених особа.

Рад полиције на проналаску извршилаца је у току, саопштио је МУП. 

Како наводе медији, ради се о сукобу чланова навијачко-криминалних група у Земуну. На мети напада је био вођа навијачке групе "Вандал бојса" А. В..

БОНУС ВИДЕО: Цело насеље је љуто на њега: Комшија Срећко о нападачу из Крушевца

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића

САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића

Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.

28. 01. 2026. у 12:38

Коментари (0)

Меридиан Фондација и КК Црвена Звезда Меридианбет обрадовали малишане у Дому Моше Пијаде