ХАПШЕЊЕ У НОВОМ САДУ: Младић осумњичен за покушај тешког убиства

НОВОСАДСКА полиција је у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом, ухапсила Новосађанина Д. С. (26), због постојања основа сумње да је учинио кривично дело тешко убиство у покушају. Ухапшени су, такође, Н.Д. (27) и В.М. (20) са подручја града, због постојања основа сумње да су учинили кривично дело насилничко понашање.

ХАПШЕЊЕ У НОВОМ САДУ: Младић осумњичен за покушај тешког убиства

Фото: Shutterstock/Илустрација

Сумња се да је, синоћ, испред једног угоститељског објекта на Клиси, избила туча између осумњичених и тројице Новосађана у којој је Д.С. ножем нанео тешке телесне повреде једном двадесетосмогодишњем Новосађанину, а лакше повредио још двојицу младића.

Осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати и биће приведени, уз кривичну пријаву, вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.

Лекарска екипа Завода за хитну медицинску помоћ је  у четвртак увече интервенисала по позиву полиције у 23.01 сата, а како је за „Новости“ рекао др Зоран Круљ, портпарол новосадског ове медицинске установе, њихова екипа је у Приморској улици 24, на лицу места збринула мушкарца старости 28 година, а затим је превезен на Одељење хирургију Ургентног центра. Лекарска помоћ на лицу места указана је и мушкарцу старости 34 и њему је дат упут за Ургентни центар.

У Ургентни центар Универзитетког клиничког центра Војводине, како наводе у ПР служби ове здравствене установе, примљен је пацијент С.А.  са убодним ранама у пределу грудног коша и трбуха.

-После иницијалне дијагностике, стабилизације општег здравственог стања и хируршког лечења, пацијент је смештен на Одељење ургнентне хирургије УЦ, где се спроводи интензивни конзервативни третман - наводе у ПР службу УКЦВ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: Поповић нас је натерао...