АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У ПАНЧЕВУ: У више одвојених акција пронашла дрогу, оружје...
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Панчеву у више одвојених акција код три особе пронашли су оружје и дрогу и, по налогу надлежних тужилаштава, против њих ће бити поднете кривичне пријаве.
Foto: МУП
Криминалистичка полиција је, претресом стана и других просторија код осумњиченог М. Ч. (1980) из Панчева пронашла око 70 грама амфетамина и око 30 грама опојне дроге хероин.
Због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, осумњичном је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведени надлежном тужилаштву у Панчеву.
Претресом стана код осумњиченог Д.Л. (1968) из околине Ковина, полиција је пронашла једну ловачку пушку, аутоматску пушку калибра 7,62 мм, ловачку пушку са скраћеним цевима, један пиштољ калибра 9 мм, једну ваздушну пушку и око 50 комада муниције разног калибра.
Осумњиченом је одређено задржавање и он ће уз кривичну пријаву бити приведен надлежном тужилаштву у Смедереву, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.
Полиција је у претресу стана двадесетогодишњег младића из околине Панчева пронашла један пиштољ марке „Застава М-57“ и 27 комада муниције.
Против осумњиченог ће бити поднета кривична пријава надлежном тужилаштву због постојања основа сумње да је извршио кривично дело недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.
БОНУС ВИДЕО - ДАРКО ШАРИЋ: Од лисица до наногице
Препоручујемо
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)