ЗАЈЕЧАРАЦ УХАПШЕН ЗБОГ РАЗБОЈНИШТВА: Уз претњу опљачкао ветеринарску апотеку

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Зајечару брзом и ефикасном акцијом ухапсили су свог суграђанина С. М. (38), због сумње да је учинио кривично дело разбојништво.

ЗАЈЕЧАРАЦ УХАПШЕН ЗБОГ РАЗБОЈНИШТВА: Уз претњу опљачкао ветеринарску апотеку

Фото: Ј. Л.

Он је, претећи радници ветеринарске апотеке, узео већу суму новца. 

Полиција га је убрзо пронашла недалеко одатле са свим украденим новцем који је враћен власнику. С. М. је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву.

БОНУС ВИДЕО: УБИСТВО У РУШЊУ - Комшија усмртио комшију, нерешени имовински односи довели до трагедије

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.

17. 07. 2026. у 14:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (0)

Delta Real Estate лидер зелене градње у Србији