БУГАРИН ШВЕРЦОВАО ПИШТОЉ И КОКАИН: Акција граничне полиције и царина на Градини
ПРИПАДНИЦИ Граничне полиције и царине на прелазу Градина, ухапсили су бугарског држављанина И.С.(35), због основане сумње да је починио кривична дела недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних средстава, као и недозвољена производња и промет опојних дрога.
Фото: В.Ћ.
Полција и цариници на улазној страни прелаза Градина, у аутомобилу „ауди А8“, којим је управљао осумњичени, открили су пиштољ „ЦЗ“ са 14 метака, као и два метка у предњем наслону за руке.
Детаљним претресом у личном пртљагу овог путника, откривена је и прашкаста супстанца, најевроавтније дрога, тачније кокаин. Кријумчару је одређено задржавање до 48 сати, након чега ће са кривичном пријавом бити предат тужилаштву у Пироту.
ПАКАО У ДУБАИЈУ! Иранци погодили Бурџ ел Араб, симбол луксуза и један од најпознатијих хотела на свету (ВИДЕО)
ИРАНСКИ дрон погодио је и хотел са пет звездица Бурџ ел Араб у Дубаију.
28. 02. 2026. у 23:12
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)