ДРОГИРАНИ ЗА ВОЛАНОМ: Акција саобраћајне полиције у Чачку

В. И.

11. 12. 2021. у 22:07

САОБРАЋАЈНИ полицајци у Чачку, у оквиру међународне акције појачане контроле саобраћаја усмерене на откривање прекршаја управљања возилом под дејством алкохола и психоактивних супстанци, задржали су двојицу возача због учињених прекршаја.

ДРОГИРАНИ ЗА ВОЛАНОМ: Акција саобраћајне полиције у Чачку

Фото: Архива/В.И.

Приведен је тридесетпетогодишњи возач аутомобила „алфа ромео“, који је са 2,32 промила алкохола у организму изазвао саобраћајну незгоду, у којој су два лица лакше повређена.

Након што је одбио да се подвргне испитивању на присуство психоактивних супстанци, код њега је пронађена кесица са мањом количином биљне материје налик на опојну дрогу марихуана, па је против њега поднета и кривична пријава због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћено држање опојних дрога. 

Такође, полиција је у околини Чачка зауставила четрдесетогодишњег возача аутомобила „ауди“ који је, како је дрога тестом утврђено, возио под дејством кокаина и опијата. 

Возачима је одређено задржавање до 12 сати и против њих биће поднете прекршајне пријаве по Закону о безбедности саобраћаја.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЛАВРОВ ОТКРИО ПАКЛЕНИ ПЛАН НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Ово је главни циљ Америке и Израела

ЛАВРОВ ОТКРИО ПАКЛЕНИ ПЛАН НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Ово је главни циљ Америке и Израела

МИНИСТАР спољних послова Русије Сергеј Лавров рекао је да је један од циљева америчко-израелског напада да се унесе раздор између земаља региона - између држава Персијског залива, између Ирана и његових арапских суседа.

05. 03. 2026. у 09:45

ИРАНСКИ ПРОЈЕКТИЛИ ПАЛИ КОД АЕРОДРОМА У АЗЕРБЕЈЏАНУ: Амерички брод у пламену, све гори на Блиском истоку (ФОТО/ВИДЕО)

ИРАНСКИ ПРОЈЕКТИЛИ ПАЛИ КОД АЕРОДРОМА У АЗЕРБЕЈЏАНУ: Амерички брод у пламену, све гори на Блиском истоку (ФОТО/ВИДЕО)

ШЕСТИ дан рата на Блиском истоку. Блиски исток је у пламену нових ваздушних напада. Размена ватре између савезништва САД-Израел и Ирана достиже критичну тачку, док су под ударом градови, војне базе и дипломатска упоришта.

05. 03. 2026. у 06:53 >> 07:48

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

Све почиње од једног момента…