ДИЈАНА ХРКАЛОВИЋ ПУШТЕНА ИЗ ПРИТВОРА: Бивша државна секретарка ће се бранити са слободе

10. 12. 2021. у 19:14 >> 19:15

Google Dodaj Novosti kao svoj Google izvor

ПРЕМА незваничним информацијама бивша државна секретарка Дијана Хркаловић пуштена је да се брани са слободе.

ДИЈАНА ХРКАЛОВИЋ ПУШТЕНА ИЗ ПРИТВОРА: Бивша државна секретарка ће се бранити са слободе

Фото И. Маринковић

Осумњичена је у притвору била од 15. откобра.

Притвор јој је укинут након што су саслушани сви сведоци и подигнута оптужница против ње.

Подсетимо, оптужница против Хркаловићеве подигнута је због сумње на трговину утицајем.

Оптужним предлогом су обухваћени и Дејан Миленковић, некадашњи начелник Службе за специјалне истражне методе Управе криминалистичке полиције, и Милорад Шушњић, бивши начелник Полицијске управе Нови Сад. Њима се на терет ставља злоупотреба службеног положаја.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову