УХАПШЕН РАЗБОЈНИК У ЧАЧКУ: Претио радници шрафцигером и отео новац из продавнице

Новости онлајн

05. 12. 2021. у 11:09

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Чачку, брзом и ефикасном акцијом, идентификовали су и ухапсили Н.В. (25), због постојања основа сумње да је извршио кривично дело разбојништво, саопштили су из Полицијске управе у Чачку.

УХАПШЕН РАЗБОЈНИК У ЧАЧКУ: Претио радници шрафцигером и отео новац из продавнице

Фото: В. М.

Он се сумњичи, да је јуче у поподневним часовима, ушао у једну прехрамбену продавницу у Чачку одакле је уз претњу шрафцигером, од раднице отео извесну количину новца.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени тужиоцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ ИЗ УРГЕНТНОГ ЦЕНТРА О СТАЊУ ИВИЦЕ ДАЧИЋА