ПОЛИЦИЈСКА АКЦИЈА У НИШУ: Ухапшен мушкарац због сумње да је узгајао више од 150 кг марихуане (ФОТО/ ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Нишу, у сарадњи са Одредом нишке Жандармерије и Oсновним јавним тужилаштвом у овом граду, интензивним оперативним радом, пронашли су и ухапсили А. М. (1982) из околине Дољевца који је, како се сумња, узгајао засад са око 154 килограма сирове марихуане које је полиција пронашла 2019. године.
Фото: МУП Србије
Претресом стана и других просторија осумњиченог нађено је и око 17 грама марихуане, машина за одвајање цветова за траговима наркотика, две вагице за прецизно мерење, као и 20 патрона за ловачку пушку.
Такође, полиција је претресла стан и друге просторије четрдесетшестогодишњег пријатеља А. М. и код њега пронашла три возила, једно које му је А. М, како се сумња, поверио на чување, а за којим је расписана потрага Полицијске управе за град Београд, као и још два за која се сумња да имају фалсификовану документацију и сва возила су, уз потврду, одузета.
Због постојања основа сумње да је извршио кривична дела неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, неовлашћено држање опојних дрога и недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја, по налогу Основног јавног тужилаштва у Нишу, А. М. је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичне пријаве, бити приведен тужиоцу.
Препоручујемо
"ГРЕЈАЛА САМ СЕ УЗ ПОМОЋ СВЕЋЕ": Исповест Нишлијке која је провела 30 сати заробљена у ауту након што је слетела с пута
30. 11. 2021. у 12:59 >> 13:08
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)