ЗАПЛЕЊЕНА ДРОГА У КРУШЕВЦУ: Припадници МУП ухапсили осумњиченог за диловање опијата

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Крушевцу запленили су око 1,8 килограма марихуане и ухапсили Д. Н. (1974) из околине овог града, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

ЗАПЛЕЊЕНА ДРОГА У КРУШЕВЦУ: Припадници МУП ухапсили осумњиченог за диловање опијата

Фото: Дарко Дозет

Приликом претреса стана осумњиченог полиција је пронашла око 1,8 килограма марихуане запаковане у више кеса.

По налогу вишег јавног тужиоца у Крушевцу, осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен у тужилаштво.

БОНУС ВИДЕО: АКЦИЈА "ПЛАНТАЖА 2012" - Ухапшена двојица Бањалучана, осумњичена да су узгајала марихуану

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (1)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову