ХАПШЕЊЕ ЗБОГ ИЗАЗИВАЊА ОПШТЕ ОПАСНОСТИ: Мушкарац из Бора осумњичен за паљевину у којој је изгорело 40 хектара шуме и ливаде
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Бору, интензивним оперативним радом, расветлили су паљевину од 18. августа, у којој је изгорело 40 хектара шуме и ливаде, и ухапсили су Д. К. (64), из околине Бора, због сумње да је извршио кривично дело изазивање опште опасности.
Фото: Д.Н.
Он се сумњичи да је изазвао пожар у једном селу у околини Бора, који је захватио велику површину шуме и ливада, у власништву двојице мештана, као и две брвнаре које нису биле у употреби.
По налогу Основног јавног тужилаштва у Бору, осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужиоцу.
Препоручујемо
ХАПШЕЊЕ У НЕГОТИНУ: Мушкарац приведен због марихуане и напада на полицајца
10. 09. 2021. у 12:33
ПРЕТИЛА БОМБОМ ЗБОГ КАШЊЕЊА НА ЛЕТ: Ухапшена жена у Чикагу након лажне узбуне
09. 09. 2021. у 14:26
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (0)