УКРАО 300.000 ДИНАРА: Ухапшен пљачкаш поште у Бабушници

В.Ћ.

08. 09. 2021. у 11:07

ПРИПАДНИЦИ пиротске полиције, у сарадњи са колегама из Пријепоља, расветлили су тешку крађу и покушај тешке крађе и ухапсили З. Р. (52) из околине Пријепоља, који се сумњичи за ова два кривична дела.

УКРАО 300.000 ДИНАРА: Ухапшен пљачкаш поште у Бабушници

Илустрација Фото Depositphotos

Он је, у току ноћи 23. фебруара, у једној пошти надомак Бабушнице, обио метални сеф из ког је однео 300.000 динара.

Покушао је, такође, 23 . априла да опљачка још једну пошту у овом крају. Осумњиченом је одређено задржавање и он ће са кривичном пријавом бити приведен Основном тужилаштву у Пироту.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)