ПРОДАВАО ДРОГУ У ДВОРИШТУ ОСНОВНЕ ШКОЛЕ: Ухапшен младић (22) на Звездари, приведена и четири купца
ПОЛИЦИЈА у Београду ухапсила је младића (22) због сумње да је продавао дрогу у кругу О. Ш. Ослободиоци Београда.
Фото: Д.Н.
Полицијски инспектори са Звездаре су после оперативног рада на терену идентификовали и ухапсили осумњиченог. Код њега су пронађене 3 кесице са марихуаном. Приведена су и 4 купца, код којих је пронађена по једна кесица са дрогом.
По налогу Тужилаштва осумњиченима је одређено задржавање 48 сати.
Препоручујемо
УХАПШЕН МУШКАРАЦ У БЕОГРАДУ: У стану на Звездари пронађени дрога, оружје и бомба (ФОТО)
25. 08. 2021. у 09:56 >> 15:27
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)