УХАПШЕНИ МЛАДИЋИ У БЕОГРАДУ: Осумњичени да су запалили аутомобил на Савском венцу

ИНСПЕКТОРИ београдске криминалистичке полиције ухапсили су Ј. А. (16) због сумње да је 18. јуна у ноћним сатима полио бензином и запалио паркирани аутомобил на Савском венцу.

УХАПШЕНИ МЛАДИЋИ У БЕОГРАДУ: Осумњичени да су запалили аутомобил на Савском венцу

Фото: Д.Н.

Ухапшени су и саучесници З. М. (25), Н. М. (20) и М. Д. (24), који су пружали логистику и помоћ осумњиченом малолетнику. Аутомобил је изгорео у подметнутом пожару, повређених особа није било. Осумњичени су ухапшени након интезивног оперативног рада и прибављених материјалних доказа. Са кривичном пријавом за кривично дело “Изазивање опште опасности” предати су надлежном тужилаштву. Истрага је у току.

Супруг власнице запаљеног возила, Никола Лазетић, бивши фудбалски репрезентативац и актуелни директор млађих селекција у Фудбалском савезу Србије, изјавио је да је веома задовољан радом инспектора полиције који су ресили слуцај.

- Београдска криминалистицка полиција је оправдала поверење, јер је показала висок ниво ефикасности и максималну професионалност - закључио је Лазетић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

СТИГЛА НОВА ЗАБРАНА: После Аленовог, отказан и концерт Џенана Лончаревића у Босни - огласили се организатори