“ПАО” ШВЕРЦЕР АНТИКВИТЕТА: Полиција одузела 101 прстен

Новости онлајн

14. 07. 2021. у 16:48

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Сремској Митровици поднеће кривичну пријаву надлежном тужилаштву против четрдесетдеветогодишњег мушкарца из околине града, због постојања основа сумње да је извршио кривична дела недозвољена трговина и недозвољено складиштење робе.

“ПАО” ШВЕРЦЕР АНТИКВИТЕТА: Полиција одузела 101 прстен

Фото МУП

Приликом претреса његове куће, полиција је пронашла и одузела 101 метални предмет, највише прстења, за које се сумња да потичу из античког периода.

Фото МУП

Пронађени предмети послати су на вештачење и процену.

Такође, полицијски службеници су у стану осумњиченог пронашли и одузели 1355 комада одеће произведене у предузећу на подручју града, без потребне документације.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

БОСНА У ШОКУ: Селектор Велса се за борбу за Мундијал спремао гледајући филм и о Ратку Младићу