УХАПШЕН МУШКАРАЦ У СОПОТУ: Полиција запленила дрогу

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду ухапсили су В. С. (1994) због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћено држање опојних дрога.

УХАПШЕН МУШКАРАЦ У СОПОТУ: Полиција запленила дрогу

Фото: МУП

Приликом претреса стана и других просторија које осумњичени користи у Сопоту, полиција је пронашла седам кесица са биљном материјом за коју се сумња да је марихуана, електронску вагицу за прецизно мерење, као и око 110.000 динара и 60 евра.

Фото: МУП

 

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Основном јавном тужилаштву у Младеновцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

Увећање простате прогресивно се повећава након 60. године: Тулијим ласер од 200 вати пружа одличне резултате