ДЕТАЉИ ТЕШКОГ УБИСТВА У ЧЕНТИ: Убио другара па га закопао са кесом марихуане

Б. Г.

16. 06. 2021. у 09:21

БРЗОМ и ефикасном полицијском акцијом, ухапшен је тридесетседмогодишњи С.Н. због сумње да је извршио кривично дело тешко убиство.

ДЕТАЉИ ТЕШКОГ УБИСТВА У ЧЕНТИ: Убио другара па га закопао са кесом марихуане

Фото: Н. Скендерија

Он се терети да је у уторак 15.јуна, у близини Ченте, убио четрдесеттрогодишњег мушкарца, са којим се дружио.

Према првим, још увек незваничним информацијама, С.Н. је пре десетак дана, заједно са својом каснијом жртвом, супругом и дететом, дошао у Ченту и настанио се у кући старца, који је у старачком дому.

Током дана, по свему судећи дошло је до сукоба, а онда је С.Н. заклао свог старијег другара и тело закопао у земљу.То је видела његова супруга и касније пријавила полицији, која је приликом претреса дворишта пронашла и откопала тело и Маxи најлон врећицу, која је наводно била пуна марихуане.

Осумњиченом ће бити одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.

24. 02. 2026. у 13:45

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на Ђузепе Меаци