МИГРАНТИ НАВАЛИЛИ У АМЕРИКУ: Погледајте тренутну ситуацију на граници са Мексиком (ФОТО)
21. 12. 2022. у 16:16
ДУЖ јужне границе САД, два града - Ел Пасо у Тексасу и Сиудад Хуарез у Мексику - суочавају се са векликом навалом илегалних миграната.

Фото: Танјуг/AP Photo/Christian Chavez
Раније је градоначелник града Ел Паса у Сједињеним Државама на граници са Мексиком Оскар Лизер прогласио ванредно стање због миграната.
Оштре речи о ситуацији на јужној граници изрекао је и водитељ Фокс њуза Такер Карлсон, који је навалу миграната окарактерисао као "инвазију".
Погледајте тренутну ситуацију на америчкој граници:
Препоручујемо

УЖАСНЕ ВЕСТИ ЗА КИЈЕВ: Путин је у две реченице описао тренутно стање у Украјини
21. 12. 2022. у 15:53 >> 16:54

НИЈЕ ОБИЧНО ОГЛЕДАЛО: Чему служи ручица на ретровизору - већина возача не зна
21. 12. 2022. у 10:04

"БАТО, ЈА У ОВО НЕЋУ ДА ВЕРУЈЕМ" Жељко Јоксимовић неутешан због Лаћине смрти
21. 12. 2022. у 08:00

РУСИ УПОЗОРАВАЈУ: Запад хоће рушење Вучића!
АМБАСАДОР Русије у Србији Александар Боцан-Харченко оценио је данас да је поклапање ескалације ситуације на Косову и Метохији са протестима у Београду „очигледан притисак“ на српско руководство и да је „циљ Запада промена политике Србије“.
03. 06. 2023. у 15:03

ОВО ЈЕ МУШКАРАЦ КОЈИ ЈЕ ПРЕТУКАО БЕБУ И СУПРУГУ: Страшно насиље на Звездари, шестомесечно дете има хематоме на глави
ДВАДЕСЕТШЕСТОГОДИШЊА жена је јутрос око осам часова довела бебу стару шест месеци са видљивим повредама у болницу у Тиршовој.
02. 06. 2023. у 18:59

"ДРХТАЛА САМ ЗБОГ МОКЕ СЛАВНИЋА" Драгана се присетила неугодне ситуације: "Рекао је, ништа не брини"
ВОДИТЕЉКА Драгана Катић открила је да је свој први интервју у каријери радила са бившим кошаркашем Моком Славнићем.
04. 06. 2023. у 16:16
Коментари (0)