УМЕТНИЦА НА ГРЕДИ: Анастасија Лијукина плени лепотом (ФОТО)
АНАСТАСИЈА Валерјевна Лијукина је бивша америчка гимнастичарка рођена у Русији. Постала је олимпијска шампионка у вишебоју 2008. године, а такође је и петострука освајачица олимпијских медаља, светска шампионка 2005. и 2007. на греди. Такође је четворострука државна шампионка САД у вишебоју, победивши два пута као јуниорка и два пута као сениорка.
FOTO: Instagram/nastialiukin
Са девет медаља на светским првенствима, од којих седам појединачних, Лијукина је изједначена са Шеноном Милер на трећем месту по броју медаља на светским првенствима (међу гимнастичаркама из САД). Лијукина је такође изједначила рекорд Милерове (касније га је изједначила Симон Бајлс) као америчка гимнастичарка која је освојила највише медаља у појединачној конкуренцији на олимпијским играма које нису бојкотоване.
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ УПОЗОРЕН ОД БИВШЕГ ТЕНИСЕРА: Американац види Медведева на врху
17. 03. 2022. у 11:54
ВЕЧИТИ ЈУРЕ ЧУДО: Ево где можете да гледате утакмице Звезде и Партизана
17. 03. 2022. у 08:46
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)